کارت‌های دایل آپ رایگان قابل استفاده در شهرهای، تهران ، کرج ، یزد ، اصفهان ، خمینی شهر ، نجف آباد ، کاشان ، شهرضا ، شیراز ، اهواز

 
صفحه اول روش های کسب درآمد فلش جالب تبریک سال نو ثبت ایمیل برای دریافت مطالب طنز

دریافت روزانه یوزرنیم و پسوردهای NOD32

NOD32 محصول بسیار قدرتمند کمپانی ESET یکی از قویترین آنتی ویروس های حال حاضر دنیاست. این آنتی ویروس قدرتمند با توانایی به روز رسانی فوق العاده ی خود قادر به شناسایی جدیدترین ویروس ها و مخرب ها و حملات رایانه ایست. اما مشکلی که شاید شما هم به آن برخورده باشید این است که برای بروز رسانی دیتابیس این آنتی ویروس نیاز به Username و Password هست که در صورت باطل شدن یا در دست نداشتن پسورد، امکان بروز رسانی به شما داده نمی شود. بنابراین تصمیم گرفتم که Username و Password هایی که برای این آنتی ویروس منتشر می شود را به صورت روزانه به ایمیلتان ارسال کنیم .

در صورتیکه هنوز این آنتی ویروس را تست نکرده اید توصیه میکنم یکبار این کار را انجام دهید بدلیل اینکه پس از اولین استفاده دیگر هیچ وقت آنرا از روی سیستم خود حذف نخواهید کرد.برای دانلود به این صفحه بروید

 

برای شروع دریافت ، عضویت خود را کامل کنید.

در صورتی که می دانید چطور به عضویت گروه دربیاد اینجا را کلیک کنید در غیر این صورت ابتدا راهنمای عضویت در زیر را بخوانید.

 

روش عضویت اول : ساده ترین روش عضویت ارسال ایمیل به این آدرس است.  

ESET_NOD_32-subscribe@yahoogroups.com

 

 

روش عضویت دوم: پس از کلیک بر روی لینک عضویت به سایت یاهو منتقل می شوید و اگر در یاهو وارد نشده باشید صفحه ورود یاهو ظاهر خواهد شد که باید ابتدا با آیدی و پسورد خود وارد سایت یاهو شده و بعد به صفحه گروه منتقل خواهید شد . شکل زیر:

در صورتی وارد صفحه ای به شکل بالا نشدید بروی گزینه  Join This Group   کلیک کنید

بعد از ورود به این صفحه وب، کافی است حروف نشان داده شده را در محل مستطیلی شکل عینا" وارد کرده و روی آیکن Join کلیک کنید. (محل های 1 و 2 نشان داده شده در شکل فوق) اگر حروف و عبارت نشان داده شده را درست وارد کرده باشید پیغام عضویت شما ظاهر خواهد شد.
به این ترتیب شما به عضویت گروه اینترنتی مورد نظر در خواهید آمد.

عضویت در گروه Yahoo


 

همچنین دوستانی که عضو سایت کلوب هستند میتوانند عضو کلوب آنتی ویروس شده و به عضویت آنجا درآیند ، کلیه ارسال ها در این کلوب نیز ارسال میگردد.

 

برای عضویت در کلوب آنتی ویروس اینجا را کلیک کنید

برای عضویت در این کلوب شما باید عضو سایت کلوب بوده و یا اینکه در سایت ثبت نام کنید